Nástenné klimatizácie

Tento druh klimatizácie je najpoužívanejší. Relatívne jednoduchá montáž, pekné tvary a praktické funkcie urobia radosť každému novému majiteľovi.

Vnútorná a vonkajšia klimatizačná jednotka sa prepoja inštaláciou z medených rúr, dopojí sa kondenz a už nikdy nebude vo Vašom byte väčšie teplo, ako by Vám bolo príjemné.

Skvelé funkcie ktoré skvalitnia život, krásne dizajny ktoré spríjemnia deň, také sú nástenné klimatizácie z našej ponuky. Ponúkame len to najlepšie čo na trhu momentálne je, aby ste nemuseli strácať čas dlhým porovnávaním.

Tieto klimatizácie sú spoľahlivé, tiché aj úsporné a predávame aj na výhodné splátky!

Potrebujete poradiť s výberom?

1 položiek celkom
AUX Q Smart Premium white
808 € –10 %
727 €

UV lampa, Wifi ovládanie, vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky, 8°C temperovanie... to je len zlomok výnimočných funkcií ktoré Vám budú spríjemňovať život. Klimatizácie z radu...

Kód: 112

Už roky predávame klimatizácie aj na výhodné splátky.

Najprv vypracujeme cenovú ponuku na základe požiadaviek klienta. Ak klient cenovú ponuku schváli, tak môžeme začať spolu riešiť splátky. Klient musí byť zamestnaný, nebyť v osobnom bankrote ani zapísaný v registri neplatičov či preúverovaný.

Klienta overíme kontrolou občianskeho preukazu. Následne do systému splátkovej spoločnosti Quatro, Ahoj Splátky alebo Zinc Euro zadáme meno aj bydlisko klienta, zamestnávateľa, výšku troch posledných výplat. Ak je klient zamestnanec, tak nepotrebujeme žiadne doklady okrem občianskeho preukazu. Žiadosť sa preverí cez odvodový register Sociálnej poisťovne. Ak je všetko v poriadku, tak do 15 minút príde odpoveď.

Následne s klientom dohadujeme termín montáže. Z pravidla do týždňa realizujeme montáž. Dvaja odborne vyškolený montážny pracovníci prídu k Vám medzi 8-9:00 hodinou ráno. Inštalácia trvá podľa náročnosti 4-6 hodín. Po montáži si chlapci po sebe upracú a zaškolia Vás do obsluhy Vašej novej klimatizácie. A môžete si užívať Vašu novú klimatizáciu.

Kvalitné klimatizácie
Kvalitné klimatizácie
tiché, pekné a lacné
Nezáväzná cenová ponuka
Nezáväzná cenová ponuka
ZADARMO do 24 hodín
Darček zdarma
Predaj na splátky
jednoducho, rýchlo a lacno!
viac ako 15 ročné skúsenosti
Profesionálny prístup
viac ako 15 ročné skúsenosti