Ako nakupovať

Vitajte na E-Shope Klíma pre mňa s.r.o. kde pomáhame našim klientom cítiť sa príjemne doma alebo v kancelárii.

Už skoro 20 rokov žijeme vo svete klimatizácií. Vieme čo je dobré a na čo si treba dávať pozor. Ponúkame Vám naše skúsenosti, aby sa Vám ľahšie rozhodovalo.

V našej ponuke nájdete tiché, spoľahlivé, kvalitné a pekné klimatizácie za najlepšie ceny na trhu. Všetky kúria, chladia, odvlhčujú, majú režim ventilátora a dajú sa ovládať na diaľku pomocou Wifi a aplikácie ktorá je v češtine alebo aj v madarčine.

Najmodernejšie japonské technológie od špičkového výrobcu Mitsubishi Electric dopĺňame ázijským producentom klimatizácií AUX.

Skupina AUX je tretí najväčší výrobca klimatizácií na svete skoro so 40 ročnou praxou a preto si môžete byť istý, že ste v dobrých rukách!

Ako nakupovať?

Ak potrebujete pomôcť s výberom klimatizácie, tak Vám radi poradíme na telefónnom čísle 0907 044 080 alebo 0917 425 349 alebo nám napíšte mail na klima@klimapremna.sk

Vieme Vám vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na mieru ZADARMO, ale potrebujme informácie:

- koľko m2 má priestor, ktorý potrebujete chladiť alebo vykurovať

- je to drevo-dom alebo murovaná stavba

- máte predstavu kam by mohla byť umiestnená vonkajšia a kam vnútorná jednotka (ak nie, tak radi poradíme)

- aké máte požiadavky na dizajn, funkcie Vašej novej klimatizácie

- máte záujem o kúpu na splátky?

- pre urýchlenie vypracovania nezáväznej ponuky ZADARMO nám pošlite 2-3 fotky z interiéru (ideálne z protiľahlého rohu miestnosti kde chcete umiestniť vnútornú jednotku, aby sme mali prehľad o dispozičnom riešení izby) a 1-2 fotky z exteriéru kde bude umiestnená vonkajšia jednotka. Poprípade jednoduchý pôdoris bytu alebo domu. Materiály pošlite mailom na klima@klimapremna.sk alebo na WhatsApp alebo Viber na telefónne číslo 0907 044 080 poprípade na Facebook Klíma pre mňa

Cena klimatizácie na našom E-Shope je len za zariadenie. Montáž a montážny materiál sa účtuje extra na základe náročnosti montáže a množstve použitého montážneho materiálu.