Klimatizácia AUX Q-Smart Premium White 2,7/3,0 kW - split

Kód: 112
Značka: AUX
808 € –10 %
AUX Q Smart Premium white
808 € –10 % 727 €
Skladom

UV lampa, Wifi ovládanie, vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky, 8°C temperovanie... to je len zlomok výnimočných funkcií ktoré Vám budú spríjemňovať život.

Klimatizácie z radu Q-Smart sa vyznačujú dokonalým dizajnom prepracovaným v každom detaile. Dva efektné farebné varianty navrhnuté v duchu najnovších trendov interiérového dizajnu dokonale zapadnú do atmosféry elegantných interiérov a jemne podčiarknu ich štýl.

Detailné informácie

Kvalitné klimatizácie
Kvalitné klimatizácie
tiché, pekné a lacné
Nezáväzná cenová ponuka
Nezáväzná cenová ponuka
ZADARMO do 24 hodín
Darček zdarma
Predaj na splátky
jednoducho, rýchlo a lacno!
viac ako 15 ročné skúsenosti
Profesionálny prístup
viac ako 15 ročné skúsenosti

Podrobný popis

Tajomne biela a nádherné oblá - očarí na prvý pohľad.

Oblý dizajnový tvar podľa najnovších trendov tvarovaná konštrukcia. Funkcie aké nemá žiadna iná klimatizácia v tejto cenovej relácii to je jedinečná klimatizácia pre výnimočných ľudí.

UV lampa

Vaša nová klimatizácia má zabudovanú UV lampu. Je to najvyššia forma čistenia a dezinfekcie vzduchu zariadením. Pomocou tejto funkcii môžete čistiť vzduch aj keď sú v miestnosti ľudia. Dokonca nemusíte ani kúriť alebo chladiť. Stačí klimatizáciu zapnúť do režimu ventilátor a v tomto veľmi úspornom režime pomocou UV-C lampy za 2 hodiny prevádzky znížite počet škodlivých baktérií vo vzduchu, až o 94,08%.

klimatizacia aux Q-smart premium grey

Ovládanie cez Wifi

V dnešnej dobe je samozrejmosť, že každý chce mať možnosť ovládať klimatizáciu na diaľku pomocou svojho telefónu. S klimatizáciou Q-Smart Premium White si to doslova zamilujete. Jednoduchá aplikácia AC Freedom, ktorú si zadarmo môžete stiahnuť do svojho mobilu s operačným systémom Android alebo IOS je dokonca v češtine, takže problém nebudú mať ani užívatelia ktorí nevedia anglicky.

klimatizacia aux Q-smart premium white 1

Vyhrievaná vanička vonkajšej klimatizačnej jednotky

Nízke mínusové teploty môžu spôsobiť zamrznutie kondenzátu. Riešením, ktoré môže znížiť riziko zamrznutia kondenzátu, je použitie ohrievača odtokovej vane. Ohrievač odtokovej vane chráni vonkajšiu jednotku pred zamrznutím kondenzovanej vody a námrazou v odtokovej vani. Okrem toho zabraňuje možnému poškodeniu ventilátora a výmenníka tepla.

klimatizacia aux Q-smart premium grey 3

Distribúcia vzduch 4D

Aby ste sa doma dobre cítili, tak potrebujete mat príjemné prostredie bez veľkého ofukovania. Klimatizácie AUX majú vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky. To znamená, že sa sústavne hýbu z prava do ľava a z hora dole a naopak To Vám zabezpečí, že sa vo Vašej domácnosti budete cítiť komfortne. Vďaka tejto možnosti si dokážete nastaviť prúdenie vzduchu tým smerom, ktorým Vám to bude najviac vyhovovať. 

klimatizacia aux Q-smart premium grey 4

I feel

Táto funkcia Vám umožní kontrolovať teplotu pomocou diaľkového infra ovládača. To znamená, že si nastavíte požadovanú teplotu na ovládači a klimatizácia sa bude riadiť podľa senzora v ňom a nie podľa senzora vo vnútornej jednotke. Pre správne fungovanie tejto funkcie je nevyhnutné aby infra ovládač mal priami vizuálny kontakt s klimatizáciou.

klimatizacia aux Q-smart premium grey 4_1

 24 hodinový časovač

Táto skvelá funkcia umožňuje nastaviť automatické zapínanie a vypínanie klimatizácie. Môžete si nastaviť čas kedy, v akom režime (kúrenie, chladenie, odvlhčovanie, ventilátor), aké budú otáčky alebo teplota vzduchu, ktorý bude Vaše zariadenie distribuovať do priestoru. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

klimatizácia AUX q smart

Autoreštart

V prípade, že Vám vypadne prúd, tak po opätovnom naskočení sa klimatizácia reštartuje a zapne do režimu v akom bola pred výpadkom prúdu.

Autodiagnostika

Táto veľmi praktická funkcia dokáže ušetriť veľa času a peňazí. V prípade akejkoľvek poruchy zariadenie vypíše chybový kód na displeji vnútornej jednotky, ktorý viete nahlásiť servisnému technikovi cez telefón a vďaka tomu vie prísť na opravu už pripravený.

Temperovanie 8°C

V prípade, že máte nejakú chatu, alebo priestor, ktorý netreba vykurovať v zimnom období, len nechcete aby Vám tam zamrzli napríklad vodovodné rozvody, tak Vám táto milá funkcia ušetrí tiež nemalé prostriedky. Klimatizáciu zapnete do úsporného režimu kúrenia na 8°C za minimálne náklady zabezpečíte, že Vám nič nezamrzne a nevzniknú škody na majetku.

Ľahké a jednoduché čistenie filtrov

klimatizácie AUX premioum 1

Jednoduchý prístup k hlavnej riadiacej doske

klimatizácie AUX premioum 2

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné klimatizácie
Záruka: 4 roky
Model: Q-Smart Premium White
Výkon: 2-3 kW
Značka: AUX
Chladivo: R32
UV lampa: áno
Sterilizácia 57°C: áno
Samočistenie: áno
Wifi modul + aplikácia v češtine: áno
Autoreštart: áno
24 hodinový časovač: áno
Autodiagnostika: áno
Nočný režim: áno
LED displej: áno
Pozlátené lamely: áno
Vyhrievaná vanička kondenzu: áno
I feel: áno
Distribúcia vzduchu 4D: áno
Temperovanie 8°C: áno
Bezproblémové kúrenie pri -25°C: áno
Chladenie: áno
Kúrenie: áno
Odvlhčovanie: áno
Ventilátor: áno