Kazetové klimatizácie 4-smerné

4-smerné kazetové klimatizácie sa momentálne tešia veľkej obľube. Určené sú do väčších priestorov ako sú reštaurácie, obchodné centrá, barber-shopy, kancelárie ale aj rodinné domy.

Vnútorná jednotka sa ukotví do stropu a pomocou 4och pohyblivých lamiel distribuuje teplý alebo studený vzduch do priestoru.

Dá sa ovládať pomocou infra ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Ďalej je možné ju ovládať na diaľku pomocou Wifi a aplikácie (CZ, HU). Za príplatok je možné dokúpiť aj káblový ovládač na stenu.

Aj túto klimatizáciu môžete mať u nás s kompletnou montážou na výhodné splátky!

Viac info TU.

1 položiek celkom
kazetová klimatizácia 4 smerná 7
1 617 € –10 %
1 455 €

Tento druh klimatizácie je určený na inštaláciu do stropov v reštauráciach, kanceláriách, barber-shopoch poprípade v rodinných domoch.

Kód: 97

Už roky predávame klimatizácie aj na výhodné splátky.

Najprv vypracujeme cenovú ponuku na základe požiadaviek klienta. Ak klient cenovú ponuku schváli, tak môžeme začať spolu riešiť splátky. Klient musí byť zamestnaný, nebyť v osobnom bankrote ani zapísaný v registri neplatičov či preúverovaný.

Klienta overíme kontrolou občianskeho preukazu. Následne do systému splátkovej spoločnosti Quatro, Ahoj Splátky alebo Zinc Euro zadáme meno aj bydlisko klienta, zamestnávateľa, výšku troch posledných výplat. Ak je klient zamestnanec, tak nepotrebujeme žiadne doklady okrem občianskeho preukazu. Žiadosť sa preverí cez odvodový register Sociálnej poisťovne. Ak je všetko v poriadku, tak do 15 minút príde odpoveď.

Následne s klientom dohadujeme termín montáže. Z pravidla do týždňa realizujeme montáž. Dvaja odborne vyškolený montážny pracovníci prídu k Vám medzi 8-9:00 hodinou ráno. Inštalácia trvá podľa náročnosti 4-6 hodín. Po montáži si chlapci po sebe upracú a zaškolia Vás do obsluhy Vašej novej klimatizácie. A môžete si užívať Vašu novú klimatizáciu.

Kvalitné klimatizácie
Kvalitné klimatizácie
tiché, pekné a lacné
Nezáväzná cenová ponuka
Nezáväzná cenová ponuka
ZADARMO do 24 hodín
Darček zdarma
Predaj na splátky
jednoducho, rýchlo a lacno!
viac ako 15 ročné skúsenosti
Profesionálny prístup
viac ako 15 ročné skúsenosti