Multisplitové klimatizácie

Multisplitové klimatizácie sú zariadenia ktoré použijeme v prípade, že nechceme alebo nemôžeme nainštalovať viacero vonkajších jednotiek v exteriéry. Vonkajšiu klimatizačnú jednotku môžeme nainštalovať na stenu, strechu alebo aj na podlahu. Na jednu vonkajšiu jednotku vieme pripojiť až päť vnútorných jednotiek. Najčastejšie sú to nástenné klimatizačné jednotky. Ďalej poznáme kazetové klimatizácie, parapetné alebo kanálové klimatizácie.

Výkon vonkajšej klimatizačnej jednotky sa vyberá podľa výkonov vnútorných klimatizačných jednotiek. Väčšina ľudí si myslí, že keď máme vonku iba jednu klimatizačnú jednotku a vo vnútri dve, tri alebo päť, tak je to lacnejšie ako keby sme mali niekoľko splitov (splitová klimatizácia znamená jedna vonkajšia a jedna vnútorná klimatizačná jednotka). To však nie je pravda, vlastne niekedy je to presne naopak! Multisplitová jednotka musí mať adekvátny výkon počtu vnútorných jednotiek a špeciálny čip na ich riadenie. Takže náklady na jej výrobu sú vyššie ako na obyčajnú splitovú jednotku. Keďže každú vnútornú jednotku musíme inštaláciou prepojiť z vonkajšou multisplitovou klimatizačnou jednotkou, tak nemalá časť finančných prostriedkov musí byť vynaložená aj na medené potrubia, PVC žľaby, kondenzné potrubia a komunikačné vodiče.

1 položiek celkom
AUX multi 3
1 120 € –10 %
1 008 €

Vonkajšia multisplitová jednotka určená pre napojenie dvoch vnútorných klimatizačných jednotiek.

Kód: 98

Už roky predávame klimatizácie aj na výhodné splátky.

Najprv vypracujeme cenovú ponuku na základe požiadaviek klienta. Ak klient cenovú ponuku schváli, tak môžme začať spolu riešiť splátky. Klient musí byť zamestnaný, nebyť v osobnom bankrote ani zapísaný v registri neplatičov či preúverovaný.

Klienta overíme kontrolou občianskeho preukazu. Následne do systému splátkovej spoločnosti Quatro, Ahoj Splátky alebo Zinc Euro zadáme meno, bydlisko, zamestnávateľa, výšku troch posledných výplat. Ak je klient zamestnanec, tak nepotrebujeme žiadne doklady okrem občianskeho preukazu. Žiadosť sa preverí cez odvodový register Sociálnej poisťovne. Ak je všetko v poriadku, tak do 15 minút príde odpoveď.

S klientom dohadujeme termín montáže. S pravidla do týždňa realizujeme montáž. Dvaja odborne vyškolený montážny pracovníci prídu k Vám medzi 8-9:00 hodinou ráno. Inštalácia trvá podľa náročnosti 4-6 hodín. Po montáži si chlapci po sebe upracú a zaškolia Vás do obsluhy Vašej novej klimatizácie.

Kvalitné klimatizácie
Kvalitné klimatizácie
tiché, pekné a lacné
Nezáväzná cenová ponuka
Nezáväzná cenová ponuka
ZADARMO do 24 hodín
Darček zdarma
Predaj na splátky
jednoducho, rýchlo a lacno!
viac ako 15 ročné skúsenosti
Profesionálny prístup
viac ako 15 ročné skúsenosti