Klimatizácia AUX Q-Smart 3,5/3,8 kW - split

Kód: 65
Značka: AUX
755 € –9 % 680 €
Skladom

Spoľahlivý nástupca najpredávanejšej klimatizácie rokov 2021 a 2022 AUX Freedom

Wifi, ionizátor, 4D distribúcia vzduchu už v základnej verzii.

Detailné informácie

Kvalitné klimatizácie
Kvalitné klimatizácie
tiché, pekné a lacné
Nezáväzná cenová ponuka
Nezáväzná cenová ponuka
ZADARMO do 24 hodín
Darček zdarma
Predaj na splátky
jednoducho, rýchlo a lacno!
viac ako 15 ročné skúsenosti
Profesionálny prístup
viac ako 15 ročné skúsenosti

Podrobný popis

Pekná biela klimatizácia zaujme už na prvý pohľad svojou nenápadnosťou. Má parádne funkcie ako Wifi, ionizátor, vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky vďaka ktorým je vzduch v miestnosti dokonale premiešaný a nespôsobuje prievan. Viete si na diaľku nasmerovať prúdenie vzduchu a zamedziť tak nežiadúcemu ofukovaniu. Zariadenie kúri, chladí, odvlhčuje a dokonca ma aj funkciu ventilátora. Klimatizácia je tichá a bude Vám dlho spoľahlivo slúžiť.

Wifi ovládanie na diaľku a aplikácia v češtine

Klimatizáciu si dokážete zapnúť na diaľku ešte pred príchodom domov a tak si vychladíte priestor a budete sa doma cítiť príjemne.

klimatizacia aux Q-smart premium white 1

Ionizátor

Ionizátor vzduchu je zariadenie, ktoré využíva vysoké napätie na to, aby elektricky nabíjal molekuly vzduchu. Vznikajú tak negatívne nabité ióny (anióny), teda molekuly s jedným, alebo viacerými voľnými elektrónmi a pozitívne nabité ióny (katióny), ktorým naopak, elektrón, alebo elektróny chýbajú.

V čističkách vzduchu sú ionizátory najčastejšie skonštruované tak, aby vytvárali záporné ióny. Cieľom má byť eliminácia výskytu bakteriálnych a niektorých vírusových infekcií vo vzduchu. 

klimatizácie AUX 2

24 hodinový časovač

Umožňuje nastaviť automatické zapínanie a vypínanie klimatizácie. Môžete si nastaviť čas kedy, v akom režime (kúrenie, chladenie, odvlhčovanie, ventilátor), aké budú otáčky alebo teplota vzduchu, ktorý bude Vaše zariadenie distribuovať do priestoru. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

kazetová klimatizácia 4-smerná 5

Inverterová technológia

Vďaka inverterom dokážeme regulovať výkon klimatizácie v rozmedzí 20 – 100 % požadovaného výkonu. Najväčšou výhodou je jej úspornosť. Dôležitá je vysoká energetická účinnosť. Oproti konvenčným on/off klimatizáciám dokáže inverter dosiahnuť požadovanú teplotu v miestnosti oveľa rýchlejšie. Následne už len udržiava teplotu na stanovenej úrovni.

invertor 3

Ekologické chladivo R32

Klimatizácie z našej ponuky obsahujú ekologické chladivo R32

ekologicke chladivo R32

4D návev vzduchu

Klimatizácia má vertikálne aj horizontálne lamely ovládané elektronicky a vďaka tomu si viete prúd vzduchu nasmerovať kam potrebujete. Už žiadne nepríjemné ofukovanie studeným vzduchom. Všetko si jednoducho nastavíte pomocou diaľkového ovládača alebo v aplikácii cez telefón.

4d air flow

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie AUX
Záruka: 4 roky
Model: Q-Smart
Výkon: 3-4 kW
Značka: AUX
Chladiaci výkon: 2,5 kW
Vykurovací výkon: 3,8 kW
Wifi: áno
Aplikácia v češtine: áno
ionizátor: áno
Distribúcia vzduchu 4D: áno
Podsvietený infra ovládač: áno
Hlučnosť: 21 dB