Nákup na splátky

Ako nakupovať na splátky?

Maly baner KpM 2

Klimatizácia je v dnešnej dobe už bežný domáci spotrebič a preto by nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Tepelne Vám upraví vzduch v miestnosti a zabezpečí aby ste sa cítili príjemne!

Už piaty rok ponúkame našim klientom predaj na splátky. Načo platiť všetko hneď, keď si cenu za dodávku a inštaláciu Vašej novej klimatizácie môžete rozložiť do pravidelných splátok a zbytočne sa nestresovať?

Nákup u nás je až neuveriteľne jednoduchý:

- na základe osobnej obhliadky alebo stále obľúbenejšej obhliadky cez fotky alebo videá poslané pomocou mobilného telefónu a analýze Vašich požiadaviek a potrieb Vám ZADARMO vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku (klimatizácia, montážny materiál + robota).

- akontácia momentálne nie je potrebná a môže byť nulová.

- po schválení cenovej ponuky zadáme Vaše osobné údaje (meno, adresu, telefónne číslo, email, názov zamestnávateľa) cez internet do dotazníka spoločnosti poskytujúcej predaj na splátky (Ahoj Splátky, Quatro alebo Zinc Euro). Systém automaticky preverí kredibilitu klienta (cez odvody do Sociálnej Poisťovne, cez Úverový Register aj cez Register Neplatičov). Trvá to zhruba 10minút a oznámi nám či bola žiadosť schválená, čiastočne schválená, alebo zamietnutá. V prípade schválenia žiadosti dohadujeme s Vami termín montáže (z pravidla maximálne do dvoch týždňov)

 

Ak potrebujete pomôcť s výberom klimatizácie, tak Vám radi poradíme na telefónnom čísle 0940 634 134 alebo 0917 425 349 alebo nám napíšte mail na klima@klimapremna.sk

Vieme Vám vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na mieru ZADARMO, ale potrebujme informácie:

- koľko m2 má priestor ktorý potrebujete chladiť alebo vykurovať

- je to drevodom alebo murovaná stavba

- máte predstavu kam by mohla byť umiestnená vonkajšia a kam vnútorná jednotka (ak nie, tak radi poradíme)

- aké máte požiadavky na dizajn, funkcie Vašej novej klimatizácie

- máte záujem o kúpu na splátky?

- pre urýchlenie vypracovania nezáväznej ponuky ZADARMO nám pošlite 2-3 fotky z interiéru (ideálne z protiľahlého rohu miestnosti kde chcete umiestniť vnútornú jednotku, aby sme mali prehľad o dispozičnom riešení izby) a 1-2 fotky z exteriéru kde bude umiestnená vonkajšia jednotka. Poprípade jednoduchý pôdoris bytu alebo domu. Materiály pošlite mailom na klima@klimapremna.sk alebo na WhatsApp alebo Viber na telefónne číslo 0907 044 080 poprípade na Facebook Klíma pre mňa

Cena klimatizácie na našom E-Shope je len za zariadenie. Montáž a montážny materiál sa účtuje extra na základe náročnosti montáže a množstve použitého montážneho materiálu.

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky u nás vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Klimatizáciu tak budete môcť používať ihneď po inštalácii, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. Môžete si nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.